Loading...
Katalógové číslo: AGP 22101015 Kategória: Značka: Značka:

ROSIC AGP 100 TN VNUT.VENTILATOR M170

3 074,00  2 499,19  bez DPH Najnižšia cena za 30 dní: 3 074,00  ? Toto je najnižšia cena s DPH za ktorú sa tento produkt predával u nás za posledných 30 dní.

Dostupné na objednávku

Môžete mať doma už 03.09.

Zdieľať produkt na:

Popis produktu

Rosič AGP 100 TN M170 od Agromehaniky predstavuje špičkový postrekovač, ktorý prináša profesionálne priestorové ošetrovanie rastlín na novej technologickej úrovni. Tento moderný stroj je navrhnutý pre presné a efektívne aplikovanie pesticídnych aj nepesticídnych prípravkov s maximálnou ochranou a minimálnou záťažou pre pestované plodiny.

Kľúčové výhody

Jedinečnosť tohto rosича spočíva v mimoriadne prepracovanom systéme dávkovania a nadštandardných technických parametroch. Vďaka nastaviteľným látkam ventilátora dokáže operátor flexibilne prispôsobiť množstvo vzduchu aktuálnym podmienkam – či už ide o typ postreku, použitý prípravok alebo aktuálne poveternostné podmienky.

Technické prednosti

  • Robustná konštrukcia: Vyrobený pre stredné traktory s výkonom 22-40 koní
  • Vysokovýkonný ventilátor: Kapacita 12 000-22 000 m³/h s otáčkami 1800 ot/min
  • Profesionálne vybavenie: 10 trysiek Lechler pre maximálnu presnosť postreku
  • Maximálny akčný rádius: Výška striekania až 4 metre

Nádrž z kvalitného polyetylénu s objemom 100 litrov a výkonné piestové membránové čerpadlo BM 65 l/30 zaručujú spoľahlivú prevádzku. Ľahká manipulácia vďaka trojbodovému hydraulickému závěsu kategórie I a hmotnosti iba 114 kg predurčuje tento stroj ako ideálneho pomocníka pre profesionálnych poľnohospodárov.

Rosič AGP 100 TN M170 prináša presnosť, efektivitu a spoľahlivosť pre náročných užívateľov, ktorí vyžadujú profesionálne zariadenie pre ochranu a ošetrovanie rastlín.

Podobné produkty